Avaleht
» Filmiliigid
Eesti Kunstiakadeemia animatsiooni osakonna lõputöö
Animafilmid
Kestus: 07:12
Festivalid, auhinnad, nominatsioonid
-
Auhind,
BACKUP - Festival For Experimental Short Films (Saksamaa),
2012, Animated Film Competition - Best Animated Film
-
Auhind,
TOFUZI - International Festival of Animated Films (Batumi, Gruusia),
2012, Grand Prix
-
Preemia,
Countryside Animafest Cyprus (Prasteio, Küpros),
2012, 1st Prize
-
Preemia,
H2T Festival (Helsinki, Soome),
2012, 2nd Prize
-
Preemia,
Curtocircuíto International Short Film Festival (Santiago de Compostela, Galicia; Hispaania),
2012, Best Explora-Aqualogy Award
-
Auhind,
Riga International Short Film Festival 2ANNAS (Läti),
2012, Baltic Competition -
Baltic Film Grand Prix
-
Auhind,
Se-Ma-For Film Festival (Lodz, Poola; Lugano, Šveits),
2012, Best Debut
-
Auhind,
PÖFF: Animated Dreams - animafilmide festival (Tallinn, Eesti),
2012, Parim kujundus
-
Auhind,
DOK LEIPZIG - International Leipzig Festival for Documentary and Animated Film (Saksamaa),
2012, Honorary Mention
-
Auhind,
ANIMAGE - International Animation Festival of Pernambucol (Recife, Brasiilia),
2012, Special Mention
-
Auhind,
CUTOUT FEST - International Animation and Digital Art Festival (Querétaro, Mehhiko),
2012, Special Mention
-
Auhind,
PRIMANIMA World Festival of First Animations (Budaörs, Ungari),
2013, Grand Prix
-
Auhind,
Early Bird Student Film Festival (Sofia, Bulgaaria),
2013, Best Animation; Best Student Film
-
Preemia,
European First Film Festival (d’Angers, Prantsusmaa),
2013, ARTE Prize
-
Auhind,
Tehran International Animation Festival (Teheran, Iraan),
2013, Bronze Prize
-
Auhind,
StopTrik International Film Festival (Maribor, Sloveenia; Bielsko-Biala, Poola),
2013, Special Mention
-
Osalemine,
PÖFF: Animated Dreams - animafilmide festival (Tallinn, Eesti),
2011, Programm: Noor Eesti anima
-
Osalemine,
Future Film Festival (Bologna, Itaalia),
2012, Programme: FF Short 3
-
Osalemine,
CORTOONS - International Short Animated Film Festival of Rome (Itaalia),
2012, Graduation Films Competition
-
Osalemine,
Holland Animation Film Festival (Utrecht, Holland),
2012, European Student Films Competition
-
Osalemine,
Martovski - Belgrade Documentary and Short Film Festival (Serbia),
2012
-
Osalemine,
Tampere Film Festival (Soome),
2012, Film Student Network
-
Osalemine,
BE THERE! - Corfu Animation Fest (Kreeka),
2012, Graduation Films Competition
-
Osalemine,
Sehsüchte International Student Film Festival (Potsdam-Babelsberg, Saksamaa),
2012, Section: Into the Wild
-
Osalemine,
Animabasauri-Animabasque - Basauri-Bizkaia International Animated Film Festival (Hispaania),
2012
-
Osalemine,
Krakow Film Festival (Poola),
2012, Short Films Competition
-
Osalemine,
ANIMAFEST ZAGREB - World Festival of Animated Film (Horvaatia),
2012, Student Competition
-
Osalemine,
Trickfilm - Stuttgart Festival of Animated Film (Saksamaa),
2012, Young Animation Competition
-
Osalemine,
Golden Kuker International Animation Film Festival (Sofia, Bulgaaria),
2012, Student Films Section
-
Osalemine,
FEST ANČA - International Animation Festival (Bratislava, Slovakkia),
2012, International Competition of Short Films
-
Osalemine,
Melbourne International Animation Festival (Austraalia),
2012, Best Of The Next
-
Osalemine,
Anima Mundi - International Animation Festival of Brazil (Brasiilia),
2012, Short Films Competition
-
Osalemine,
Fresh Film Fest (Tšehhi),
2012
-
Osalemine,
CICDAF - China International Cartoon and Digital Art Festival (Changzhou, Beijing, Hiina),
2012
-
Osalemine,
ANIBAR - International Animation Festival (Kosovo),
2012
-
Osalemine,
MESSAGE TO MAN - International Documentary, Short and Animated Film Festival Message to Man (Peterburi, Venemaa),
2012, International Competition
-
Osalemine,
Armastus ja anarhia - Helsingi rahvusvaheline filmifestival (Soome),
2012
-
Osalemine,
Jameson CINEFEST - Miskolc International Film Festival (Ungari),
2012
-
Osalemine,
Varna World Festival of Animated Film (Bulgaaria),
2012
-
Osalemine,
StopTrik International Film Festival (Maribor, Sloveenia; Bielsko-Biala, Poola),
2012
-
Osalemine,
Animation Volda (Norra),
2012
-
Osalemine,
Montreal Stop Motion Film Festival (Kanada),
2012
-
Osalemine,
Tiburon International Film Festival (California, Ameerika Ühendriigid),
2012
-
Osalemine,
TINDIRINDIS - International Animation Film Festival (Vilnius, Leedu),
2012
-
Osalemine,
TOFIFEST - Toruń Short Film Festival (Poola),
2012
-
Osalemine,
GOLDFISH - International Children's Animation Films Festival (Venemaa),
2012
-
Osalemine,
Anim’est International Animation Film Festival (Bukarest, Rumeenia),
2012
-
Osalemine,
LIAF - London International Animation Festival (Suurbritannia),
2012
-
Osalemine,
BALKANIMA - European Animated Film Festival (Belgrade, Serbia),
2012
-
Osalemine,
WORDLESS - International Short Film Festival (Sydney, Austraalia),
2012
-
Osalemine,
RICA - Wissembourg International Film Festival (Prantsusmaa),
2012
-
Osalemine,
Etiuda and Anima (Krakow, Poola),
2012
-
Osalemine,
Montreal Animated Film Summit (Kanada),
2012
-
Osalemine,
Amiens International Film Festival (Prantsusmaa),
2012
-
Osalemine,
Fredrikstad Animation Festival (Norra),
2012
-
Osalemine,
Brest European Short Film Festival (Prantsusmaa),
2012
-
Osalemine,
Leeds International Film Festival (Suurbritannia),
2012
-
Osalemine,
INTERFILM - Short Film Festival (Berliin, Saksamaa),
2012
-
Osalemine,
Petaluma International Film Festival (Ameerika Ühendriigid),
2012
-
Osalemine,
Animateka - International Animated Film Festival (Ljubljana, Sloveenia),
2012
-
Osalemine,
KINOPROBA - International Film School Festival & Workshop (Sverdlovsk, Venemaa),
2012
-
Osalemine,
Tricky Women Animation Filmfestival (Wien, Austria),
2013
-
Osalemine,
MONSTRA - Lisbon Animated Film Festival (Lissabon, Portugal),
2013
-
Osalemine,
Northwest Animation Festival (Portland, Eugene, Ameerika Ühendriigid),
2013
-
Osalemine,
Short Shorts Film Festival & Asia (Tōkyō, Jaapan),
2013
-
Osalemine,
San Giò Verona Video Festival (Itaalia),
2013
-
Osalemine,
Guanajuato International Film Festival (San Miguel de Allende, Mehhiko),
2013
-
Osalemine,
Animasyros - International Animation Film Festival & Forum (Syrose saar, Kreeka),
2013
-
Osalemine,
Encounters Short Film and Animation Festival (Bristol, Suurbritannia),
2013
-
Osalemine,
Kaunas Film Festival (Leedu),
2013
-
Osalemine,
CINEAST - Central and Eastern European Film Festival (Luksemburg),
2013
-
Osalemine,
KloosterKino Heavenly Animated Shorts (Nijmegen, Holland),
2013
-
Osalemine,
Scanorama European Film Forum (Vilnius, Kaunas, Klaipeda; Leedu),
2013
-
Osalemine,
Sequence International Short Film Festival (Toulouse, Prantsusmaa),
2013
-
Osalemine,
Animpact Animation Festival (Seoul, Lõuna-Korea),
2013
-
Osalemine,
Ffresh - Student Media Festival of Wales (Cardiff, Suurbritannia),
2013
-
Osalemine,
Una Finestra sul Nord (Firenze, Itaalia),
2013
-
Osalemine,
Georama - Worldwide Animation Festival (Jaapan),
2014
-
Osalemine,
Best of BFM - BOB (Tallinn, Eesti),
2014
-
Osalemine,
Clermont-Ferrand International Short Film Festival and Market (Prantsusmaa),
2015