Avaleht
» Filmiliigid
Festivalid, auhinnad, nominatsioonid
-
Auhind,
Tribeca Film Festival (Ameerika Ühendriigid),
2017, Programm: World Narrative Competition - parima välismaise filmi operaator - Mart Taniel
-
Auhind,
Riga International Film Festival (Läti),
2017, Best Film, Audience Award, Youth Matters Award
-
Auhind,
Listapad - Minsk International Film Festival (Valgevene),
2017, Parima filmi auhind - Kuldne Listapad;
parim operaator;
parim filmimuusika
-
Auhind,
Virginia Film Festival (Ameerika Ühendriigid),
2017, Narrative Feature: Progammer’s Award
-
Auhind,
PÖFF - Pimedate Ööde filmifestival (Tallinn, Eesti),
2017, Parim Eesti film
-
Auhind,
Neitsi Maali - Eesti Filmiajakirjanike Ühingu aasta filmi auhind (Eesti),
2017
-
Preemia,
Eesti Kultuurkapitali aastapreemia (Eesti),
2018, Kultuurkapitali peapreemia – Aasta mängufilm - "November" - Katrin Kissa ja Rainer Sarnet; Mart Taniel – aasta operaator filmi “November” unikaalse pildikeele eest; Jörgen Liik ja Rea Lest - aasta filminäitlejad; Matis Mäesalu ja Jaagup Roomet - parim kunstnikutöö; Salme-Riine Uibo – taustajõu preemia
-
Auhind,
New Mexico Film Critics’ Association (Mehhiko),
2018, Best Original Screenplay; Best Foreign Language Film; Best Editing
-
Auhind,
ASC Awards – The American Society of Cinematographers (Ameerika Ühendriigid),
2018, Spotlight auhind - Mart Taniel
-
Auhind,
FANTASPORTO - Oporto International Film Festival (Portugal),
2018, Jury’s Special Award; Best Visual Effects: Best Cinematography
-
Auhind,
Festival l’Europe autour de l’Europe (Pariis, Prantsusmaa),
2018, Prix Luna - Rainer Sarnet
-
Auhind,
EFTA - Eesti filmi- ja teleauhind (Eesti),
2018, Parima mängufilm; parim režissöör - Rainer Sarnet; parim naisnäitleja - Rea Lest; parim operaator - Mart Taniel; parim helilooja - Jacaszek; parim kunstnik - Jaagup Roomet, Matis Mäesalu; parim helirežissöör - Marco Vermaas; parim kostüümikunstnik - Jaanus Vahtra
-
Auhind,
East-West. Golden Arch - International Film Award (Venemaa),
2018, Parimad filmikunstnikud: Jaagup Roomet ja Matis Mäesalu
-
Auhind,
goEast - Festival of Central and Eastern European Film (Wiesbaden, Saksamaa),
2018, Parim film
-
Auhind,
Bilbao Fantasy Film Festival (Hispaania),
2018, Ametlik võistlusprogramm: kõige uuenduslikum režissöör - Rainer Sarnet
-
Osalemine,
OSCAR - The Award of the Academy of Motion Picture Arts and Sciences (Ameerika Ühendriigid),
2017, Eesti poolt esitatud kandideerima parima võõrkeelse filmi auhinna nominendiks
-
Osalemine,
Shanghai International Film Festival (Hiina),
2017, Programm: Panorama
-
Osalemine,
Karlovy Vary International Film Festival (Tšehhi),
2017
-
Osalemine,
IndieBo - Bogota International Film Festival (Colombia),
2017
-
Osalemine,
Fantasia International Film Festival (Montreal, Kanada),
2017
-
Osalemine,
European Film Festival (Palić, Serbia),
2017, Programm: Parallels and Encounters
-
Osalemine,
Darwin International Film Festival (Austraalia),
2017
-
Osalemine,
CPH PIX (Kopenhaagen, Taani),
2017, Programm: Untamed
-
Osalemine,
Armastus ja anarhia - Helsingi rahvusvaheline filmifestival (Soome),
2017, Programm: Dim and Dimmer
-
Osalemine,
Polish Film Festival (Gdynia, Poola),
2017
-
Osalemine,
International Adana Film Festival (Türgi),
2017
-
Osalemine,
Sitges – International Fantastic Film Festival of Catalonia (Hispaania),
2017
-
Osalemine,
Santa Cruz Film Festival (California, Ameerika Ühendriigid),
2017
-
Osalemine,
Mumbai Film Festival (India),
2017
-
Osalemine,
Chicago International Film Festival (Ameerika Ühendriigid),
2017
-
Osalemine,
Kaohsiung Film Festival (Taiwan, Hiina),
2017
-
Osalemine,
CINEAST - Central and Eastern European Film Festival (Luksemburg),
2017
-
Osalemine,
Nordic Film Days Lübeck (Saksamaa),
2017, Erilinastus
-
Osalemine,
Denver Film Festival (Colorado, Ameerika Ühendriigid),
2017
-
Osalemine,
Ithaca Fantastik (Ameerika Ühendriigid),
2017
-
Osalemine,
Inverness Film Festival (Šotimaa, Suurbritannia),
2017
-
Osalemine,
Cork International Film Festival (Iirimaa),
2017
-
Osalemine,
CAMERIMAGE International Film Festival of the Art of Cinematography (Poola),
2017, Programm: Baltic Cinema Review
-
Osalemine,
Saskatoon Fantastic Film Festival (Kanada),
2017
-
Osalemine,
Monster Fest (Carlton North, Austraalia),
2017
-
Osalemine,
Shivers Genre Film Festival (Konstanz, Saksamaa),
2017
-
Osalemine,
AFI EU Film Showcase (Silver Spring, Washington D.C., Ameerika Ühendriigid),
2017
-
Osalemine,
International Film Festival of Kerala (India),
2017, Programm: Official World Cinema
-
Osalemine,
Scandinavian Film Festival L.A. (Los Angeles, Ameerika Ühendriigid),
2018
-
Osalemine,
Göteborg Film Festival (Rootsi),
2018
-
Osalemine,
!f Istanbul International Independent Film Festival (Türgi),
2018
-
Osalemine,
Stockfish Film Festival (Reykjavik, Island),
2018
-
Osalemine,
Offscreen Film Festival (Belgia),
2018
-
Osalemine,
Faust-Festival München (Saksamaa),
2018
-
Osalemine,
Eesti filmipäevad Budapestis (Ungari),
2018
-
Osalemine,
Festival l’Europe autour de l’Europe (Pariis, Prantsusmaa),
2018, Võistlusprogramm
-
Osalemine,
Titanic International Film Festival (Budapest, Ungari),
2018
-
Osalemine,
Imagine Amsterdam Fantastic Film Festival (Holland),
2018
-
Osalemine,
Baltic Screen Week (London, Suurbritannia),
2018
-
Osalemine,
Letʹs Cee Film Festival (Viin, Austria),
2018, Avafilm, põhiprogrammis
-
Osalemine,
Ankara International Film Festival (Türgi),
2018
-
Nominatsioon,
East-West. Golden Arch - International Film Award (Venemaa),
2018, Nominatsioonid: parim kaameratöö, parim filmimuusika
-
Osalemine,
Balti filmipäevad (Peterburi, Venemaa),
2018
-
Osalemine,
Oslo Pix Film Festival (Norra),
2018
-
Osalemine,
Bucheon International Fantastic Film Festival (Lõuna-Korea),
2018
-
Osalemine,
Balti filmipäevad (Vilnius, Leedu),
2018