2013 Eesti Kultuurkapitali Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali aastapreemia - Aasta produtsent – pühendunud töö eest filmidega „Kertu“, „Viru – vabaduse saatkond“, „Eestlanna Pariisis“
2008 Valgetähe V klassi teenetemärk
2021 Kupee nr 6 (režissöör Juho Kuosmanen)
2022 Eesti Kultuurkapitali peapreemia – Aasta film 2021
2022 Eesti Kultuurkapitali Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali missioonipreemia – Riina Sildos – eduka rahvusvahelise koostöö eest mängufilmi „Kupee nr 6 ” produtsendina
2022 EFTA - Eesti filmi- ja teleauhind – Aasta tegija filmivaldkonnas: "Kupee nr 6" meeskond
2022 Jerusalem International Film Festival - peapreemia
2022 Göteborg Film Festival - FIPRESCI auhind
2021 Festival de Cannes – Grand Prix; Oikumeenilise žürii auhind
2018 Seltsimees laps (režissöör Moonika Siimets)
2019 - EFTA auhind - parim mängufilm, režissöör ja helilooja
2018 - Eesti Filmiajakirjanike Ühingu aasta filmi auhind Neitsi Maali
2018 - UK Film Festival (Suurbritannia) - aasta parim mängufilm
2018 - Nordic Film Days Lübeck (Saksamaa) - parima mängufilmi debüüdi auhind
2018 - Waterloo Historical Film Festival (Brüssel, Belgia) - Grand Prix; kriitikute žürii auhind; parim naisnäitleja - Helena-Maria Reisner,
2018 - Busan International Film Festival (Lõuna-Korea) - BNK Busani panga auhind
2017 - Locarno Festival (Šveits) - filmiprojektide programm: Esmapilk (First Look) - Le Film Français'i auhind
2016 - Berlinale koostööfilmide turg - Eurimage'i žürii eriauhind
2016 Teesklejad (režissöör Vallo Toomla)
2017 - EFTA - Eesti filmi- ja teleauhinna parima stsenaariumi auhind mängufilmi „Teesklejad“ eest
2017 - Eesti Kultuurkapitali Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali aastapreemia - Aasta mängufilm: „Teesklejad“.
2014 Ma ei tule tagasi (režissöör Ilmar Raag)
2014 Tribeca Film Festival (USA) - Nora Ephroni žürii eripreemia
2014 Andrey Tarkovsky International Film Festival “The Mirror” (Ivanovo, Russia) – auhind professionaalsete saavutuste eest
2014 International Film Festival Film by the Sea (Netherland) – peapreemia: Dioraphte Film- en Literatuuraward
2013 Kertu (režissöör Ilmar Raag)
2013 Lübeck Film Festival "Nordische Filmtage" (Germany) - publikupreemia
2013 Festival International du Film d'Arras (France) - publikupreemia
2014 Würzburg International Film Weekend (Germany) - publikupreemia
2014 “The Golden Linden” International film festival of new European cinema (Stara Zagora, Bulgaria) - parim film; parim naisnäitleja: Ursula Ratasepp
2014 Koszalin European Film Festival "Integration You and Me" (Poland) - publikupreemia
2012 Eestlanna Pariisis (režissöör Ilmar Raag)
2012 Locarno Film Festival (Switzerland) - Oikumeenilise žürii auhind
2012 Festival des Jeunes Réalisateurs de Saint-Jean-de-Luz (France) - parima näitlejanna auhind Laine Mägile
2012 Macedonia Cinedays (Macedonia) - auhind "Blue Star" parima stsenaariumi eest
2012 Eesti Kultuurkapitali Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali preemia – Aasta mängufilmi preemia – Ilmar Raag, Laine Mägi, Riina Sildos – "Eestlanna Pariisis" eest
2012 Eesti Välisministeeriumi kultuuripreemia - Eesti-Prantsuse-Belgia koostöös valminud mängufilmi „Eestlanna Pariisis“ kui 2012. aastal originaalstsenaariumi alusel loodud filmidest kõige laiema rahvusvahelise koostöö näite eest
2011 Lotte ja kuukivi saladus (režissöörid Janno Põldma ja Heiki Ernits)
2011 Eesti Kultuurkapitali Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali preemia (Eesti) – aasta menufilm
2012 Leeds Young Film Festival (Great Britain) – Audience Award - First Prize
2012 Anima Mundi - International Animation Festival of Brazil (Brazil) – Children Feature Animation - 3rd Prize
2012 NUEVA MIRADA - International Film Festival for Children and Youth (Buenos Aires, Argentina) – International competition: Golden Kite for the Best feature film
2012 TINDIRINDIS - International Animation Film Festival (Vilnius, Lithuania) –Jury Diploma for creating a warm, friendly and kind-hearted world
2012 Chicago International Children's Film Festival - CICFF (USA) – Adult Jury Prizes: Animated Feature competition - 2nd Prize
2012 International Film Festival "Listapad" (Byelorussia) – Listapadzik competition – Special Diploma for Best Film Fairy-tale
2012 ReAnimania - Yerevan International Animation Film Festival (Jerevan, Armenia) – Animation Films - Special Mention
2013 KINOJAZDA Film Festival for Children and Young Audience (Nowy Sacz, Poland) – Children’s Jury - Special Mention Prize; Golden Centipede - statuette for the best film awarded by the festival audience
2013 International Children’s Film Festival (Bengaluru, India) – Best Animation Film
2013 Lucknow International Children's Film Festival (India) – Best Animation Film
2011 Hella W (režissöör Juha Wuolijoki)
2012 Jussi auhinnad (Soome) – auhinnad parimale kunstnikutööle (Kari Kankaanpää) ja parimale kostüümikunstnikutööle (Anu Pirilä)
2010 Polli päevikud (režissöör Chris Kraus)
2011 Minsk International Film Festival "Listopad" (Byelorussia) – Publikuauhind „Listapadi“ Publiku Pronks, Minski linna auhind Parim Film, festivali peasponsori Belaruskali auhind Parim Film
2010 PÖFF - Pimedate Ööde Filmifestival (Eesti) – Rahvusvaheline võistlusprogramm EurAsia – Parim režissöör
2010 Rome International Film Festival (Italy), Marc’Aurelio žürii eripreemia; Teatro Politeama di Catanzaro parima filmimuusika eest (Annette Focks)
2008 Mina olin siin (režissöör René Vilbre)
2009 International Film and TV Festival "DetectiveFEST" (Russia) – Kategooria "Kuritöö ja karistus" peapreemia
2008 Eesti Kultuurkapitali Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali preemia (Eesti) – Parim mängufilm
2007 Klass (režissöör Ilmar Raag)
2007 Karlovy Vary International Film Festival (Czech Republic) - "East of the West" võistlusprogramm - žürii eripreemia; Europa Cinemas Label/ Euroopa kinoomanike peaauhind
2007 Varsaw International Film Festival (Poland) - FIPRESCI auhind; žürii eripreemia
2007 Macedonia Cinedays (Macedonia) - Kuldtäht parima filmi eest
2007 Festival on Wheels (Ankara, Turkey) – Hõbehani auhind
2007 Stockholm International Film Festival Junior (Sweden) - parim film
2007 Hää film (Eesti) - parim film; parim režissöör; vaatajate lemmik
2007 PÖFF, Estonia – Scottish Leader Estonian Film žürii eripreemia
2007 Rouen Nordic Film Festival (France) - Euroopa noore publiku auhind
2007 Eesti Oscari-komisjoni poolt valitud kandideerima Ameerika Filmikadeemia parima võõrkeelse filmi auhinna nominendiks
2008 Festroia International Film Festival (Portugal) - žürii eripreemia: Hõbedane Delfiin; SIGNIS žürii: eripreemia
2008 Almaty International Film Festival "Shaken Stars" (Kazakhstan) – peaauhind
2008 Brooklyn International Film Festival (USA) - parim stsenaarium
2008 Skip City International D-Cinema Festival (Japan) - parim stsenaarium
2008 Riga International Film Festival "Arsenals" (Latvia) - parim Balti film; publikuauhind
2008 International Film Festival "Listapad" (Byelorussia) - parim film; parim meesnäitleja: Vallo Kirs
2008 BIAFF - Batumi International Art-House Film Festival (Georgia) - parim film
2008 ALE KINO! - International Young Audience Film Festival (Poznan, Poland) - publikuauhind; Kuldsed Kitsed - parimale noortegrupile kinolinal
2008 Montreal World Film Festival (Canada) - Beež Võlumuna parima mängufilmi eest
2008 Festival européen des 4 écrans (Paris, France) - peaauhind; Noortežürii auhind; Hõbedane Ekraan - auhind telefilmide kategoorias
2008 Rome Independent Film Festival (Italy) - parim film
2008 The Ingmar Bergman International Debut Award - nominatsioon
2009 FEST-International Youth Film Festival (Portugal) – eripreemia
2007 Substantia stellaris (režissöör Mati Kütt)
2007 Eesti Kultuurkapitali Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali preemia (Eesti) – aasta parim animafilm - 7 animeeritud luuletusest koosnev filmikassett "Must lagi"
2006 Leiutajateküla Lotte (režissöörid Janno Põldma ja Heiki Ernits)
2007 CARTOON – European Association of Animation Film – Euroopa Parima Produtsendi nominatsioon
2007 The National Film Festival Lielais Kristaps (Latvia) – parima täispika animafilmi auhind Suur Kristall
2007 Bielefeld Children's and Youth Filmfestival (Bielefeld, Germany) – laste žürii parima filmi auhind "Fred, Der Goldene Gossi"
2007 TINDIRINDIS - International Animation Film Festival (Vilnius, Lithuania) – parim täispikk animafilm
2007 DIVERCINE International Film Festival For Children and Youth (Montevideo, Uruguay) – laste žürii auhind; rahvusvahelise žürii parima täispika animatsiooni auhind
2005 Röövlirahnu Martin (režissöör René Vilbre)
2005 Nordic Film Days (Lübeck, Germany) – parim Põhjamaade lastefilm, eripreemia
2005 Afganistani armid (režissöör Ivar Heinmaa)
2005 Eesti Kultuurkapitali aastapreemia (Eesti) – AV sihtkapitali aastaauhind
2006 Eesti filmipäevad (Eesti) – silmapaistva töö eest