KOSMONAUT (2019)
2019 - Žürii eripreemia rahvusvahelisel animafilmide festivalil Animateka, Sloveenia
MORTEN LOLLIDE LAEVAL (2018)
2019 - Eripreemia - Cartoons on the Bay (Itaalia)
2018 - Parim animafilm - SCHLINGEL - International Film Festival for Children and Young Audiences (Chemnitz, Saksamaa)
2018 - European Animation Awards – EMILE AWARDS 2108 - Nomineeritud täispikkade filmide parima režii (Kaspar Jancis) ja parima animatsiooni (Märt Kivi) kategoorias
2019 - EFTA - Eesti filmi- ja teleauhinna nominatsioon animafilmi kategoorias
PIANO (2015)
2017 - Parima animatsiooni auhind 10. Córdoba rahvusvahelise filmifestivalil ANIMA, Argentiina
2016 - Žürii eripreemia 14. rahvusvaheliselt animafilmide festivalilt Multivision, Venemaa
2016 - Žürii eripreemia rahvusvahelisel animafilmide festivalil Animasyros 9.0+Agora, Kreeka
2016 - Parima animafilmi auhind (10-45 min) rahvusvahelisel animafilmide festivalil Golden Kuker, Sofia, Bulgaaria
2015 - Eesti Kultuurkapitali Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali aastapreemia - aasta parim animafilm
2015 - Publikupreemia animafestivalilt Insomnia, Venemaa
2015 - Parima täiskasvanute filmi ja parima stsenaariumi auhind rahvusvaheliselt animafilmide festivalilt „Tofuzi“, Gruusia
VILLA ANTROPOFF (2012, kaasrežissöör Vladimir Leschiov)
2012 - Golden Baltic Herring auhind Blue Sea filmifestivalilt, Soome
2012 - Parima käsikirja auhind ANIMAGE festivalilt, Brasiilia
2012 - Grand Prix ("New Belgrade" auhind) Euroopa animafilmide festivalil BALKANIMA, Serbia
2012 - Judges Vote "Best in Program 2" Londoni rahvusvahelisel animafilmide festivalil, Inglismaa
2012 - Žürii eriauhind rahvusvahelisel animafilmide festivalil CINANIMA, Portugal
2012 - Žürii eriauhind Euroopa Film Forum Scanoramal New Baltic Cinema võistlusprogrammis, Leedu
2012 - Üliõpilas žürii eriauhind “Best Short Film” Euroopa filmi festivalil, Prantsusmaa
2012 - Üliõpilas žürii eriauhind ja žürii eriauhind animafilmide festivalil ANILOGUE, Ungari /Austria
2012 - Žürii eriauhind rahvusvahelisel animafilmide festivalil ANIMATEKA, Slovenia
2012 - Euroopa filmiakadeemia auhinna 2012 nominatsioon lühifilmide kategoorias Krakowi filmifestivalilt, Poola
KROKODILL (2009)
2011 - 1. auhind rahvusvahelisel animafilmide festivalil Fest Anča, Slovakkia
2010 - Cartoon d’Or auhind, parim Euroopa animafilm Cartoon Forumil, Ungari
2010 - ANOBA auhind, parim Põhja-Euroopa animafilm, animafilmide festivalil Animatricks, Soome
2009 - Grand Prix Eksjö animafilmide festivalil, Rootsi
2009 - Parim režii diplom Euroopa animafilmide festivalil BALKANIMA, Serbia
2009 - Grand Prix ja Cartoon d’Or 2010 nominatsioon Fredrikstadi animafilmide festivalil, Norra
2009 - ANOBA nominatsioon parima Eesti filmi nimele animafilmi festivalil Animated Dreams, Eesti
2009 - Grand Prix rahvusvahelisel animafilmide festivalil Animateka, Slovenia
VIIMANE SIGARET (2007, lühipala joonisfilmist MUST LAGI)
2007 - Eesti Kultuurkapitali audiovisuaalse kunsti sihtkapitali preemia aasta parimale animafilmile „Must lagi“ (kahasse: Heiki Ernits, Mati Kütt, Ülo Pikkov, Janno Põldma, Priit Pärn, Olga Marchenko ja Priit Tender)
MARATON (2006)
2007 - Grand Prix Balkanima animafilmide festivalil, Serbias
2007 - Parim Euroopa film, I Castelli Animati rahvusvaheline animafilmide festival, Rooma, Itaalia
FRANK JA WENDY (2003-2005, kaasautorid P.Pärn, P.Tender, Ü.Pikkov)
2006 - Publiku parima animafilmi auhind festivalil Fest-Festival de Cinema & Video, Espinho, Portugal
2005 - Eesti Kultuurkapitali aastapreemia aasta parimale animafilmile
2005 - Eesti Ekspressi kultuurilisa Areen aastapreemia
2005 - Auhind parima telefilmi ja -seriaali eest rahvusvahelisel animafilmide festivalil AniFest, Tšehhi
WEITZENBERGI TÄNAV (2002)
2003 - 2. auhind animafilmide kategoorias rahvusvahelisel anima- ja lühifilmide festivalil Filmfest Dresden, Saksamaa
2003 - Parim animafilm 5. Dervio animaafilmide festivalil, Itaalia
2003 - Tudengifilmide kategooria ergutusauhind rahvusvahelisel animafilmide festivalil FAN, Inglismaa
2002 - Parim animafilm Sleepwalkers Tudengifilmi Festivalil, Tallinn
ROMANSS (1999)
2000 - Grand Prix üliõpilaste võistlusprogrammis seitsmendal Põhjamaade ja Balti riikide animafilmide festivalil Animerte Dager Fredrikstadis, Norra
1999 - Žürii eripreemia Rakvere rahvusvaheline noorte filmifestival “Visions of Light”