KOERKORTER (2022, nukufilm), režissöör, stsenarist
2023 - Kultuurkapitali audiovisuaalse kunsti sihtkapitali aastapreemia 2022 – Priit Tender – aasta animafilm „Koerkorter“
2023 - EFTA - Eesti filmi- ja teleauhind – parim animafilm „Koerkorter“
ORPHEUS (2019, joonisfilm), režissöör
2019 – Kultuurkapitali audiovisuaalse kunsti sihtkapitali aastapreemia – aasta animafilm – „Orpheus“
ALATEADVUSE MAJA (2015, joonisfilm), režissöör
2015 - Grand Prix jutustava lühifilmi kategoorias Hollandi animafilmide festivalil, Holland
2015 - Parima Euroopa lühifilmi auhind animafilmi kategoorias filmifestivalilt GoShort, Holland
2015 - Žürii eripreemia rahvusvaheliselt filmifestivalilt Artfilmfest, Slovakkia 2015
2015 - Žürii eriauhind animafestivalilt Isomnia, Venemaa
2015 - Auhind parima animatehnika eest Ottawa rahvusvaheliselt animafilmide festivalilt, Kanada
2015 - Žürii diplom rahvusvaheliselt animafilmide festivalilt KROK, Ukraina
2015 - Parima Baltimaa auhind Riia rahvusvaheliselt lühifilmide festivalilt „2Annas“, Läti
USSINUUMAJA (2012, joonisfilm), režissöör
2013 - Parima Balti filmi preemia Riia lühifilmifestivalil “2Annat”, Läti
2013 - Armeenia Kinoliidu auhind Jerevani rahvusvahelisel animafilmi festivalil, Armeenia
2013 - Äramärkimine Animated Encounters lühifilmide festivalil Bristolis, Inglismaa
KÖÖGI DIMENSIOONID (2008, joonisfilm), režissöör
2010 - „Honourable Mention“ Ottawa animafilmide festivalil, Kanada
2010 - Festivali žürii eriauhind Hiroshima rahvusvahelisel animafilmide festivalil, Jaapan
TAIMNE DIREKTOR (2007, lühipala joonisfilmist MUST LAGI), režissöör (+Heiki Ernits, Kaspar Jancis, Mati Kütt, Janno Põldma, Priit Pärn, Olga Marchenko ja Ülo Pikkov)
2007 - Eesti Kultuurkapitali audiovisuaalse kunsti sihtkapitali preemia aasta parimale animafilmile „Must lagi“
SÕNUM NAABRITELE (2006, joonisfilm), režissöör
2007 - Eripreemia animatsiooni eest DaKINO rahvusvahelisel filmifestivalil, Bukarest
FRANK JA WENDY (2003-2005, kaasautorid P. Pärn, Ü. Pikkov, K. Jancis / joonisfilm / 7 filmi), režissöör
2004 - Eesti Kultuurkapitali aastapreemia aasta parimale animafilmile
2005 - Eesti Ekspressi kultuurilisa Areen aastapreemia
2005 - Päeva parim film Eesti filmi päevadel (2. film - Hunbgerburger)
2005 - Auhind parima telefilmi ja -seriaali eest rahvusvahelisel animafilmide festivalil AniFest, Tšehhi
2006 - Publiku parima animafilmi auhind festivalil Fest-Festival de Cinema & Video, Espinho, Portugal
REBASENAINE (2002, nukufilm), režissöör
2003 - Parima filmi Grand Prix Põhjamaade ja Balti riikide animafilmide festivalil Animerte Dager, Norra
2002 - SPECIAL DIPLOMA FOR ARTISTIC MERITS Rahvusvaheline keskkonnafilmide festival, Sankt Peterburg, Venemaa
MONT BLANC (2001, joonisfilm), režissöör
2002 - Eesti Filmiajakirjanike Ühingu preemia "Aasta parim film 2001"
2002 - Teine auhind 14. rahvusvahelisel anima- ja lühifilmide festivlil Dresdenis, Saksamaa
2002 - AnyZone kategooria auhind Hollandi animafilmide festivalilt, Holland
VIOLA (1999, joonisfilm), režissöör
2000 - Grand Prix seitsmendal Põhjamaade ja Balti riikide Animafilmide festivalil Animerte Dager, Norra
2000 - Žürii eripreemia 8. rahvusvahelisel Hiroshima animafilmide festivalil, Jaapan
VARES JA HIIRED (1998, nukufilm; kaasrežissöör Mikk Rand), režissöör
1998 - Teine auhind “Silver Herring” Blue Sea festivalil, Soome
1999 - Filmikriitikute (FIPRESCI) auhind Annecy festivalil, Prantsusmaa
1999 - Kolmas auhind lühifilmide kategoorias ja parima stsenaarium Souli festivalil, Lõuna-Korea
GRAVITATSIOON (1996, joonisfilm), režissöör
1996 - Auhind “Suur Vanker” parima filmi ja TV kunstniku töö eest , Tallinn
1997 - Parima debüütfilmi auhind Oslo animafilmide festival, Norra