Filmograafia
1980 Pulmapilt/ А потом оглянулся... (lühimängufilm), Tallinnfilm/ Mosfilm Loominguline koondis Debjut), operaator, näitleja (roll: tulnukas); režissöör Raul Tammet /esilinastus Tallinnas 1981/
1980 Tallinn-80 (dokumentaalfilm), Tallinnfilm [Eesti NSV Ministrite Nõukogu tellimus], operaator (+ Mihkel Ratas, Nikolai Šarubin, Peeter Tooming, Peeter Ülevain, Andres Sööt); režissöörid Valentin Kuik ja Andres Sööt
1980 Hooajal (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator (+ Arvo Vilu); režissöör Raul Tammet
1980 Professor Bruno Luki õpilane pianist Kalle Randalu (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 11), Tallinnfilm, operaator (+ Hans Roosipuu); režissöör Elo Tust
1979 Olümpialase autogramm/ Автограф олимпийца (dokumentaalfilm), Tallinnfilm [Üleliidulise Riikliku Televisiooni ja Raadio Komitee tellimus], režissöör
1979 Soolo/ Соло (lühimängufilm, tudengifilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Raul Tammet (diplomitöö Moskvas)
1979 Külaline/ Гость (lühimängufilm), Tallinnfilm, operaator, näitleja (roll: kõrtsiline); režissöör Elo Tust (ÜRKI diplomitöö)
1978 Naine kütab sauna (mängufilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Arvo Kruusement
1977 Süüdi on jalakäija (õppefilm), Tallinnfilm, režissöör, operaator
1976 Suvi (mängufilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Arvo Kruusement /digitaalselt taastatud 2011/
1975 Laulud nüüd lähevad... (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator (+ Mihhail Dorovatovski, Mihkel Ratas, Vladimir Maak, Toomas Kirdelaht, Arvo Iho, Peeter Kaup, Viktor Školnikov); režissöör Arnold Altmäe
1975 Tantsib Tiit Härm/ Танцует Тийт Хярм (ballettfilm), Tallinnfilm [NSVL MN Riikliku Televisiooni ja Raadio Komitee tellimus], operaator (+ Enn Putnik); režissöör Ülo Tambek
1975 Suures Isamaasõjas saavutatud võidu 30. aastapäev (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 10/11), Tallinnfilm, operaator (+ Peeter Kaup, Harri Martinson, Mihkel Ratas, Semjon Školnikov, Viktor Školnikov, Arvo Vilu); režissöör Leida Laius
1974 Aeg maha! (telemängufilm), Eesti Telefilm, operaator; režissöörid Tõnis Kask ja Ben Drui
1973 Ukuaru (mängufilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Leida Laius /esilinastus Tallinnas 11.02.1974/
1972 Maaletulek (mängufilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Kaljo Kiisk
1971 Tuuline rand (mängufilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Kaljo Kiisk
1970 Valge laev (mängufilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Kalju Komissarov /esilinastus Eestis 29.03.1971/
1969 Viimne reliikvia (mängufilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Grigori Kromanov /esilinastus 23.03.1970; digitaalselt taastatud 2002/
1968 Pööripäev (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator (+ Kalju Kivi); režissöör Vladimir Karasjov
1967 Suure Sotsialistliku Oktoobrirevolutsiooni 50. aastapäev (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 31/32), Tallinnfilm, operaator (+ Andres Sööt, Toomas Kirdelaht, Hans Roosipuu, Toivo Kuzmin, Peter Tooming); režissöör Ülo Tambek
1967 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 30 (7 pala), Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Reet Kasesalu
1967 Rindeteedel (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 28/29), Tallinnfilm, operaator (+ Toomas Kirdelaht, Harri Martinson, Jaan Nõugast); režissöör Ülo Tambek
1967 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 27 (8 pala), Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Valeria Anderson
1967 Keskpäevane praam (mängufilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Kaljo Kiisk
1967 Muinaslugu muusikas (muusikafilm), Eesti Telefilm, operaator; režissöör Astrid Lepa
1966 Kirjad Sõgedate külast (mängufilm), Tallinnfilm, operaator (+ Mihhail Dorovatovski, Mati Kask), näitleja (roll: "Pühadekari" pootsman); režissöör Jüri Müür
1966 Džässifestival (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 22), Tallinnfilm, operaator (+ Inessa Kozlova, Hans Roosipuu, Toomas Kirdelaht); režissöör Ülo Tambek
1965 Me olime 18 aastased/ Me olime kaheksateistkümneaastased (mängufilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Kaljo Kiisk
1964 Põrgupõhja uus Vanapagan (mängufilm), Tallinnfilm, operaator; režissöörid Jüri Müür ja Grigori Kromanov
1963 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 12 (7 pala), Kunstiliste ja Kroonikafilmide Tallinna Kinostuudio, üks operaatoreid; režissöör Vladimir Parvel
1962 Ühe katuse all (mängufilm), Tallinna Kinostuudio, II operaator (+ Mati Kask); režissöör Igor Jeltsov /esilinastus Tallinnas 26.01.1963/
1962 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 20 (7 pala), Kunstiliste ja Kroonikafilmide Tallinna Kinostuudio, üks operaatoreid; režissöör Aleksandr Mandrõkin
1962 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 19 (6 pala), Kunstiliste ja Kroonikafilmide Tallinna Kinostuudio, üks operaatoreid; režissöör Vladimir Parvel
1962 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 18 (8 pala), Kunstiliste ja Kroonikafilmide Tallinna Kinostuudio, üks operaatoreid; režissöör Eduard Eljas
1961 Ühe küla mehed (mängufilm), Tallinna Kinostuudio, operaator (+ Harri Rehe, mõlema ÜRKI diplomitöö); režissöör Jüri Müür (ÜRKI diplomitöö) /esilinastus Tallinnas 16.02.1962/
1961 Juhuslik kohtumine (mängufilm, muusikafilm), Tallinna Kinostuudio, II operaator; režissöör Viktor Nevežin
1960 Eesti NSV 20. aastapäeva pidustused (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 30), Kunstiliste ja Kroonikafilmide Tallinna Kinostuudio, operaator (+ Toomas Kirdelaht); režissöör Semjon Školnikov
1960 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 29 (7 pala), Kunstiliste ja Kroonikafilmide Tallinna Kinostuudio, üks operaatoreid; režissöör Vladimir Parvel
1959 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 44 (6 pala), Kunstiliste ja Kroonikafilmide Tallinna Kinostuudio, üks operaatoreid; režissöör Nikolai Dolinski
1959 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 40 (5 pala), Kunstiliste ja Kroonikafilmide Tallinna Kinostuudio, üks operaatoreid; režissöör Nikolai Dolinski
1959 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 39 (5 pala), Kunstiliste ja Kroonikafilmide Tallinna Kinostuudio, üks operaatoreid; režissöör Igor Jeltsov
1959 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 26 (5 pala), Kunstiliste ja Kroonikafilmide Tallinna Kinostuudio, üks operaatoreid; režissöör Reet Kasesalu
1959 Ajaga võidu (dokumentaalfilm), Kunstiliste ja Kroonikafilmide Tallinna Kinostuudio, operaator (+ Mihhail Dorovatovski); režissöör Semjon Školnikov