Ajalooline spioonipõnevik eesti luurajast, kes avastab mõrvarlikku nõukogude topeltagenti jahtides, et Punaarmee valmistub iga hetk Eestit ründama.
Film võtab kokku nukra tõe Eesti Vabariigi esimese presidendi Konstantin Pätsi ja sõjavägede ülemjuhataja kindral Johan Laidoneri "mängudest" noateral.
Ajaloodokumentaal vaatleb Balti riikide iseseisvuspüüdeid ja lääneriikide reaktsiooni nendele aastail 1989 – 1991.
Filmi autori Andres Söödi sõnul ei ole film tehtud neile, kes 1941. aasta juuniküüditamisest midagi ei tea või tahagi teada, vaid pühendatud inimestele, kes ei saa enam enda eest kosta – ülekohtuselt hukkunuile.
Liina Triškina dokumentaalfilm Eesti riigile saatuslikust 1939. aastast, vabadusest ja sundseisust, tegemistest ja tegemata jätmistest
Andres Söödi dokumentaalfilm küüditamisest, mis toimus Eestis 1941. aastal. Film on pühendatud kõigile küüditamisohvritele.
Eestist valitud saadikute tegevus kommunistliku impeeriumi esimeses ja viimases rahvaesinduses Nõukogude Liidu rahvasaadikute kongressil viis hiidriigi rahumeelse likvideerimiseni.
Imbi Paju dokumentaalfilm stalinilikust režiimist, selle ohvritest ja ellujäänute tõrjutud mälestustest.
Arhiivikaadritel põhinev film on ülevaade 20. sajandist, selle sajandi suurtest ja väikestest inimestest, nii ohvritest kui ka timukatest.
Andres Söödi ja Jaak Lõhmuse ajaloodokumentaal eestlaste ja eesti-rootslaste põgenemisest Nõukogude vägede eest Rootsi ja Saksamaale aastail 1943-1944.
Arhiivikaadritel põhinev dokumentaalfilm 1938. aastal alanud poliitilistest sündmustest, mis kulmineerusid kahe totalitaarse režiimi, Saksamaa ja Nõukogude Liidu vahelise Molotov-Ribbentropi pakti allakirjutamisega Moskvas 23. augustil 1939. aastal.
1940. aasta Riigikogu “valimistel” ainukese Töötava Rahva Liidu vastaskandidaadiks jäänud Jüri-Rajur Liivaku meenutuste taustal näidatakse NSVL rahvasaadikute valimisi aastal 1989.
Rahvarinde poliitiline koosolek “Stalini poliitika ja Eesti” Tallinna Linnahallis 23. augustil 1988.
Metroo suvepäevad Metsakodus 30. juunist - 6. juulini 1986 ja Heino Susi ettekanne.