Provokatiivne ja naljakas lugu tüdrukust, kes põgenes hipikommuunist, ning kellest saab kosmopoliitne aktivist.
LUNA TV
Tantsufilm keskendub teemadele nagu automaatne ja kehastatud liikumine, siiralt oma töökoha ja ruumiga suhestumine, tehnoloogia ja järelvalve.
Film avab noore mitmekultuurilise paari Sabina ja Jaco väljakutseid nende teel õnneni. See on lugu siirast usust armastusse ja lapse toomisest siia maailma.
Lühidokumentaal toob ekraanile kevadise laste leinatoetuslaagri, mida antakse edasi läbi 16-aastase Jaanika.
Tantsufilm kirjaniku võitlusest oma sisedeemonitega.
Jennifer Coheni lühifilms rullub lahti fragment Niina ja Kusti pikaajalisest suhtest, mille paneb proovile lähedase ootamatu surm. Naise oskamatus meest leinaperioodil toetada viib nende suhte murdepunkti, mis kulmineerub Kusti maniakaalse episoodiga, mille on esile toonud sügav kaotusvalu ja alkoholilembus. Kas paar seljatab mõõnaperioodi ja leiab tee tagasi teineteiseni?
Muusikavideo
Teismelistele suunatud draama minisari, kus loo keskmeks on 16-aastane poiss, kes on parajagu käimas oma eneseotsingute rada.
Kui ühe vaatuse lõpp on teise algus.
Mõnikord on vaja saada väikseks, et kasvada suureks.
Mida teeksid sina, kui ühel päeval pandaks su kätele vastsündinud laps ja öeldaks: võta või jäta!
Portreefilm Eesti tuntud teatrimehest ja -pedagoogist Kalju Komissarovist
Kurbnaljakas jõululugu ühest vaesest ametnikust, kes usub, et uhke talvemantel võib muuta ta elu.
Eesti-Soome-Rootsi ühistööna valminud Antti-Jussi Annila mängufilm ajaloo hämarusse suikunud peatükist – Soome ameeriklaste saatusest nõukogude režiimi all.
Ballett on paljudele tants. Tantsijale on see elu.
Tõde ja õigus on suhtelised mõisted ning olenevalt vaatepunktist võib kõigil õigus olla.
16-Aastane talendikas tantsija näeb rasket vaeva, et olla oma õpilastele motiveeriv juhendaja.
Dokumentaalne animatsioonfilm unistusest, mis läbi filmi ka lõpuks täitub.
Eesti aktivistid, ärinaised ja vabatahtlikud otsustasid toetada üht küla Põhja-Ghanas, pannes kokku kohalike inimeste käsitööoskused, eestlaste ettevõtlikkuse ning Lääne turu – nii selgus, et Ghana külanaiste punutud korvid lähevad kaubaks Eestis, Aafrika savannides kasvava shea-puu pähklist toodetud või leiab aga ostjaid USAs.
Meeleolukas ekskursioon omaaegse Tallinna varietee intriigiderohkesse minevikku.
Trennist vabastab vaid ämma surm.
Endine Palestiina poliitvang Maher teeb elus kannapöörde ja leiab uue kire moderntantsus, mis on konservatiivses islami ühiskonnas enam kui kahtlane.
Jaak Kilmi ja Aleksandr Heifets portreteerivad pealtnäha juhuslikku inimgruppi, kes ühel või teisel põhjusel kaupluse järjekorras seisavad, istuvad või lamavad.
Vahur Laiapea jälgib tantsulavastuse “Plexus” sündi, milles osalevad lavastaja, kaks professionaalset tantsijat ja noor pime naine.
René Vilbre seikluslikus lastefilmis hakkavad neli last suvisel koolivaheajal uurima antiigiärist varastatud haruldaste kellade juhtumit.
Olukirjeldus Eesti küttidest ja ühest erilisest jahist – naistejahist.
Saaremaa Ühisgümnaasiumis etendatakse juba 23. korda traditsioonilist aastalõpu kabareed, milles astuvad lavale kõik 11-klassi õpilased.
Vene rahvusest lapsed õpivad eesti keelt – ühe Tallinna kooli keelekümblusklass aastatel 2001 – 2012.
Heleri Saariku täispikk debüütmängufilm on visuaalne armastuskiri muusikale, impressionistlik noore põlvkonna unistustedraama, mis lisaks mõrule armastusloole väljendab protesti nii ühiskonnas kui kangelastes endis valitseva segaduse vastu.
Meediaüliõpilaste Tatjana Kosminskaja ja Keiti Väliste I kursuse lühidokumentaalfilm aines "Basics of TV Journalism". Lugu Ecuadorist pärit Jorgest, kes Eestis inimesi tantsima õpetab.
Meediaüliõpilase Gerli Nõmme bakalaureusetöö noorest tantsijannast, kes oma karjääri tipphetkel saab teada, et on lapseootel.
Jaan Tootseni dokfilm jälgib ühe idealistliku liikumise, Uue Maailma Seltsi sündi, elu ja valu viie aasta jooksul.
Grigori leevendab oma leina: valmistab armastatud naisest elusuuruses nuku ja läheb temaga välja tantsima, samamoodi nagu oli käinud oma abikaasaga.
Filmiüliõpilaste grupitööna valminud lühimängufilmis näidatakse lugu kummalisest suhtekolmnurgast.
Kammerlik vaatefilm ehtekunstinäitusest Just Must Tallinnas 2008.a.
Eriline naine Galina Grossmann maalib Jeesust, kirjutab temast ooperi ja kannab eesti folkloori “sugemetega” teose lauldes-tantsides ette vanadekodu elanikele.
Väikese Ruhnu saare elu avaneb sinna kooliõpetajaks läinud noore naise pilgu läbi.
Kosjad Kihnu moodi – kosjakombestik ja –rituaalid oma eheduses.
Luuletaja ja akvarellist Kai-Mai Olbri lahkab oma komplitseeritud ja mitmekülgset loojanatuuri.
Soome režissööri Jukka-Pekka Valkeapää diplomitööna valminud esimene täispikk mängufilm on mõistatuslik lugu reetmisest, armastusest ja ustavusest.
Portree maali- ja videokunstnikust Jaan Toomikust aastal 2007, kui ta on jõudnud otsusele hakata tegema mängufilmi.
Filmiüliõpilase Janno Jürgensi dramaatiline tantsufilm tunnete kolmnurgast.
Andri Luubi lavastatud romantiline komöödia soome mehe ja eesti naise teineteiseleidmise kurvilisest teest.
Portreteeritavad on kolm erinevatel aegadel Soome tööle läinud eestlast: arst, ehitaja ja koreograaf.
Elmo Nüganeni lavastatud film põhineb Jaan Tätte samanimelisel näidendil, mille peategelane otsustab edu oravarattalt maha astuda ja minna elama maailma otsa.
Jüri Sillarti draama Hans Luige näidendi „Tõe hetk“ ainetel inimestest, kelle noorus lõpeb 2000ndate Eestis võitjate või kaotajatena.
Tantsufilm suhtekolmurgas olijatest, kes oma isiklikust vanglast vabanemiseks peavad ennekõike mõistma, mis takistab neid olemast õnnelik.
Sulev Keeduse film viiskümmend aastat regilauluga tegelenud helilooja Veljo Tormise mõtisklustest ja tegemistest ning tema teose "Eesti ballaadid" uuest lavastamisest.
Vaatlusfilm kujutab kolme erinevasse sotsiaalsesse kihti kuuluva noore elulaadi ja maailmapilti. Suure osa materjalist on filminud peaosalised ise.