Noore iluvõimleja maailma muudab igaveseks uks, mis keeldub avanemast, tähistades mäluankruna tema lapsepõlve lõppu ja oma elu algust.
Portree inimkonnast isolatsioonis, jutustatuna anonüümsete häälsõnumite kaudu üle kogu maailma.
Kassi õnnelik lapsepõlv traagiliselt lõpeb, kui ta jõkke kukub ja see silmi avav sündmus jätab püsiva jälje.
Tantsufilm noormehest üksilduses.
Lõbusapoolne film lõpuaegadest.
Surm ja usk, elu ja eksiil. Üksinduse ja surmaga tegelemine on väikekoguduse vaimuliku igapäev. Küpses eas võõrasse kultuuri istutatud hingehoidja on ka ise sageli väga üksi.
Film on sügav ja sume nagu suveöö, see on füüsiline kulg ja vaimne rännak, mille sihtmärgiks ei ole vaid geograafiline punkt maakaardil.
"Meenuta koos minuga minevikku ja võib-olla sa avastad midagi uut dokumentaalfilmi kohta, mis pole midagi muud kui elu pärast surma." Herz Frank.
Tanno Mee lühidraama keskealise naise eneseotsingutest.
Rain Rannu teekonnafilmi sugemetega komöödia ameerikalikust elulaadist põhineb Eesti tudengite tõestisündinud lugudel Ameerika Ühendriikides ukselt uksele raamatuid müües.
Dokumentaalne animatsioonfilm unistusest, mis läbi filmi ka lõpuks täitub.
Meediaüliõpilase Mairi Sõelsepa lühifilm räägib loo noorest mehest, kes on neetud.
Riho Undi nukufilm Friedebert Tuglase novelli „Popi ja Huhuu” ainetel.
Vallo Toomla nukufilmis kukub väike poiss limonaadiookeani ega pääse enam pärismaailma tagasi.
Kammerlik ja realistlik pilt inimlikust soovist leida isiklikku õnne ka kõige ootamatumas olukorras.
IIlmar Raagi mängufilm ebatavalisest armastusloost külakolkas.
Meediaüliõpilaste Robi Uppini ja Maria Kiviranna poeetiline dokumentaalfilm räägib kahest naabrist, kes elavad Võrumaa väikekülas. See on inimlik lugu elust maal: inimeste unistustest, mälestustest, vahetutest emotsioonidest, tavapärastest nääklemistest, leppimisest ja andestamisest.
Ilma nurkadeta pole kolmnurka, ilma kolmnurgata pole suunda ja ilma suunata pole liikumist.
Sulev Keeduse dokumentaalportree Narva vene kogukonna eluheidikutest, põhjakihti vajunud noortest inimestest, kellel pole jõudu, lootust ega tahtmistki mülkast välja rabeleda.
Minimalistlik lugu võimust ja selle kuritarvitamisest, näitamaks võimu jõudu ja ettearvamatut ükskõiksust.
Meediaüliõpilase Jouna Keränen bakalaureusetöö. Portreelugu soliidses eas mehest, kes läbi helide ja lõhnade maailma üritab hoida elus mälestust oma naisest.
Meediaüliõpilaste grupitööna tehtud lühimängufilm noorest abielupaarist, kelle suhted on hääbumas.
Lugu isa ja poegade unistustest kardi- ja vormelisõidumaailmas ja nende täitumise teekonnast läbi töö, õnnestumiste ja üksinduse.
Filmiüliõpilaste grupitööna valminud lühimängufilm on humoorikas lugu üksildasest taksojuhist.
Filmiüliõpilaste grupitöö on sürrealistlik kurbmäng noore režissööri eneseotsimisest ja natuke ka leidmisest.
Filmiüliõpilaste grupitöö on etüüd noorte suhetest ja suhtlemisvõimetusest.
Filmiüliõpilaste grupitööna valminud lühimängufilm on lugu aja jalus kohmitsevast veidrast vananevast luuletajast.
Meediaüliõpilase Helen Takkini kursusetöö. Anne, kes on nii ema kui ka abikaasa, peab tegema oma elu ühe kõige raskema valiku - kas kolida kaugele ära koos oma perekonnaga või jääda oma armukesega.
Meediaüliõpilaste Anna Kanska ja Anna Vilnite filmietüüd aines "Introduction to Television". Noormees laenutab raamatukogust erilise raamatu.
Meediaüliõpilase Ivan Pavljutskovi dokumentaalfilm räägib mehest, kes pärast 25-aastast alkohoolikuelu alustab tegelemist spordiga.
Filmiüliõpilase Martti Helde lühimängufilm on mõistulugu üksindusest, ootusest ja kannatusest.
Meediaosakonna I kursuse lõputöö aines "Introduction to Television". Grupitööna (tegijateks BFM üliõpilased Lätist, Soomest ja Itaaliast) valminud lühilavastus (režissöör Oskar Wollstein) on ulmeline seisundi- ja ootusfilm.
Maiju Ingmani draama üksindusest, armastusest, lapsepõlvemälestustest ja hääbuvast külaelust.
Meediaüliõpilaste Robi Uppini ja Maria Kiviranna lühidokumentaalfilm lihtsast mehest Rainerist, kelle kodu asub kohe raudtee kõrval.
Filmiüliõpilaste grupitööna valminud lühimängufilmis kohtuvad inimlik halb ja hea.
Jüri-Illimar Reinberg-Shestakovi lühifilm kiuslikust parkimiskontrolörist.
Meediaülipilase Aiva Eiduka dokumentaallugu üksikust vanaemast, kelle eluõnn on koertes.
Dorian Supin kohtab otsingutel tantsumaailmas eakate inimeste elujanu, harrastustantsijate pühendumist ja proffide viimistletud sooritust – tants vallandab inimestes ürgse loovjõu.
Vahur Laiapea südamlik dokumentaalfilm oma emast, keda ängistab elu jooksul kogetud kaotusvalu ja hirm üksinduse ees.
Sulev Keeduse dokumentaalfilm Mustjala lihtrahva karmist argielust, süvasadama ehitamisest Saaremaa randa ja sinna saabuvast helevalgest saksa lõbusõidulaevast.
Grupiportree värvikast balletomaanide sõpruskonnast, kelle elu on möödunud maailmakuulsa Peterburi Maria ooperi- ja balletiteatri kunsti lummuses.
Veiko Õunpuu režissööridebüüt Mati Undi samanimelise novelli ainetel.
Tantsufilm suhtekolmurgas olijatest, kes oma isiklikust vanglast vabanemiseks peavad ennekõike mõistma, mis takistab neid olemast õnnelik.
Rene Vilbre lastefilm Martinist ja tema võlursõbrast, kes lahendavad probleeme, mida elu 10-aastaste ette veeretab.
Kuulus dirigent naaseb kodumaale, et tähistada kontserdiga oma 50. juubelit, kuid raha võim teeb oma töö.
Anri Rulkovi viimaseks tööks jäänud lühimängufilm, õudusfilmi sugemetega psühholoogiline draama uurib inimese mineviku teadvustamata süvakihte.
Dorian Supini dokumentaalfilm inimesest eluõhtul, väärikast vananemisest, elust Paunküla hooldekodus, eakate elanike mälestustest, nende unistustest ja argitoimetustest.
Sulev Keeduse psühholoogiline draama inimeste hirmust homse ees ja lootusetust püüdest säilitada hingelist tasakaalu äsja okupeeritud Eestis.
Dokumentaalfilm Eesti ühest kaalukaimast rockilegendist Urmas Alenderist, eredalt vastuolulisest isiksusest, omapärasest ja äärmuslikust kunstnikust.
Kostüümi- ja teatrikunstniku Mare Raidma režiidebüüt, lühimängufilm teismelise neiu lapsepõlvetraumade ülekandumisest täiskasvanuellu.