Kolm eestlannat Londonis räägivad oma elust ja mõtisklevad kodumaale naasmisest.
Antropoloogiliste sugemetega dokumentaalfilm budistlikust Kambodžast ja kolmest eri põlvkonna naisest, kelle suurim kirg on traditsiooniline dharma laul.
Helga Meritsa portreefilm oma isast Paul Meritsast.
Film tutvustab ajakirjas National Geographic töötavat eestlasest fotograafi ja ajakirjanikku Priit Vesilindu.
Seitse Tabivere rahvateatri näitlejat, erineva saatusega inimest, oskavad ka vähesest rõõmu tunda ja leppida elu valusate tagasilöökidega.
Dokumentaalfilm kahest Läänemere suuremast saarest: Saaremaast ja Gotlandist, nende lähedusest ja kaugusest. Filmis on terve galerii inimestest, kes on seotud ühe või teise saarega, nende maailmatunnetus ja seotus.
Dokumentaalne jutustus poolatari Maria Kruszewska ja Eesti vägede ülemjuhatajaks tõusnud Johan Laidoneri armastusest.
Dokumentaalfilm "Nelli ja Elmar" on sissevaade nüüdis-Eesti maaellu, nähtuna pensionipõlve pidava endise külapostiljoni Nelli silmade läbi.
Eestis tegutsenud juudiorganisatsiooni eestvedaja Pinchas Katzi saatusest. Filmi autor püüab koos emaga leida oma vanaisa jälgi Eestist ja Venemaalt.
Dokumentaalfilm maalijast ja graafikust Eduard Rügast.
Peeter Toominga dokumentaalfilm Aseri lähedal asuvast Kitsekülast, kuhu inimesed on rajanud endale väikesed peenramaaga kodud.
Portreefilm luuletaja Kalju Lepikust.
Ülemöödunud sajandi lõpul rändas hulk Eestimaa põlisasukaid tõotatud maa otsingul Venemaale. Nüüd on paljud väljarännanute pered oma esiisade maale tagasi tulnud. Kuidas on läinud nende kohanemine?
Dokumentaalfilm eesti ajakirjanikust, ajaloolasest ja õigusteadlasest Artur Taskast (1912-1994).
Portreefilm võrkpallitreener Ivan Dratšovist, keda õigusega kutsutakse Eesti võrkpalli isaks.
Ameerika Lääneranniku XIX Eesti Päevad juulis 1989.
Hagi Šeini dokumentaalfilm puuetega laste hooldekodusse suletud elust.
Film väliseesti kirjanikest, -kirjandusest ja sidemetest Kodu-Eestiga
Intervjuu poliitiku ja toimetaja Aksel Margaga tema kodus Uppsalas 17. juulil 1986: mälestused Vabadussõjast, õpingutest ülikoolis, konsulendi tööst agronoomias, üliõpilasseltsist Veljesto, poliitelust Eesti Vabariigis, teise maailmasõja algusest, põgenemisest Soome.
GITIS-e Eesti stuudio lõpetanud noored kolmkümmend aastat hiljem
Kontuste 300-aastase suguvõsa liikmete elusaatuste kaudu nähtud film tänapäeva Eesti maaelust ja inimestest.
Aino Bachi ja Kaarel Liimandi elust ja loomingust
Valga rajooni Hellenurme kolhoosi elu ühe nädala jooksul
Mark Soosaare film Kihnu saarest ja tema inimestest.
Elusaatused ja kujunemine. Mis on saanud neist sõjajärgsel sügisel esimesse klassi läinud lastest 1971. aastaks.
Film maaelust muutuvas ajas, murrangust Eesti NSV põllumajanduses ja esimesest kolhoosist Saaremaal, Viktor Kingissepa nimelisest.