Esimest korda läksin Eestist ära ilma tagasituleku mõtteta. Esimest korda muutsin oma elu nii ootamatul põhjusel kui armastus.
Vene filmirežissööri ja kaasaegse kinoklassiku Aleksandr Sokurovi elu ja looming.
Teejuhiks Pariisis on Ilo Jaik-Riedberg, kirjanik Juhan Jaigi tütar.
Lõbusõidulaevaga West Pärnu lahel 27. juunil 1990. Vaated rannajoonele ja avamerele.
Temaatiline ringvaade üliõpilassuvest, mille keskne sündmus oli Balti liiduvabariikide üliõpilaste tantsu- ja laulupidu Gaudeamus IX Tallinnas.
Tartu 950. sünnipäevaks valminud ülevaatefilm linna elust ja olust aastal 1980.
Eesti NSV eriturismigrupp NSV Liidu kultuuripäevadel Jaapanis.
Enn Nõu reis Londonisse juulis 1974, ka Eesti saatkond Londonis. Perekond Nõu tuttavad.
Enn ja Helga Nõu reis Kanadasse ja Ameerika Ühendriikidesse - Kotkajärve Metsaülikool ja Washington.
Helga ja Enn Nõu reis Ameerika Ühendriikidesse 1978. aastal - külastatakse New Yorki.
Teised ülemaailmsed Eesti Päevad Baltimore'is 1976. Washington, New-York City, ESTO rongkäik, avamine ja üritused. VIII Eesti üldlaulupidu Göteborgis 1977.
Kirjanikest abielupaari Enn ja Helga Nõu perekondlikud ettevõtmised 1975. aasta suvel - Taani reis.
Kirjanikest abielupaari Enn ja Helga Nõu ühised ettevõtmised koos lastega Rootsi kaunites paikades 1974. aasta suvel. Kaatrireis Hjälmareni järvele ja tagasi.
Kirjanikest abielupaari Enn ja Helga Nõu ühised ettevõtmised oma lastega nii kodulinnas Uppsalas kui ka teistes Rootsi kaunites paikades aastatel 1972-1973. Rootsi lääneranniku reis.
Tallinna Mehhaniseeritud Vesiehituskolonni töötajad monteerivad ujuvkaid.
Rahvusvaheline üliõpilaste laager Ungaris.
Kirjanikest abielupaari Enn ja Helga Nõu ühised ettevõtmised oma lastega Uppsalas ja Rootsi teistes paikades 1964. aasta suvel. Laevasõit Uppsalast Sigtunasse ja Stockholmi väina vetes.
Narva silla betoneerimine ja monteerimine.
Eesti üldlaulupidu Stockholmis 1948. aastal.
Vaatefilmi "See ilus maa on minu kodumaa" töömaterjalid.
Ekskavaator kaevab uut jõesängi. Tee-ehitusmasinad töötamas.
Vaatefilm Tartu linnast 1939. aastal.
Uue silla avamistseremoonia.
John Baltsari pere puhkusereis Greenfieldi ja Bostoni vaated.
Tööd ehitusel ja vaade töötavale veepumbale.
Kessoonide vettelaskmine ja silla ehitustööd.
Vaade Luunja üleveoparvele. Ekskavaator süvendab jõge. Valminud silla kandejõu proov autodega.
Vaated ehitusele.
Tormituultes üleujutatud Pärnu Nahksild (pikem versioon).
Film on pühendatud Tartu Ülikooli 300. aastapäevale. Ülevaade ülikooli asutuste tegevusest ja juubelipidustustest.
Noorsõdurite esimesed päevad kaitseväes, laskeharjutused, üldkehaline treening, suusavõistlused, lahingõpe ja laupäev kasarmus. Lipu annetamine sidepataljonile.
Eesti linnad - Narva
Reis Suurbritanniasse 1960ndatel, Londoni vaated, Eesti saatkonna hoone.
Eesti linnad - Tartu
Viljandi vaated: turuplats, Viljandi Põllumeeste Seltsi hoone, linnusevaremed.