Kolme keskealise mehe hirmus ja lõbus teekond läbi Lääne-Eesti kaunite maastike iseendani.
Vahel võtab inimesel aega, et taibata - ta on tegelikult juba surnud.
Lugu kaasaegsetest Põhja-Eesti saartest, milles on ajalugu, traagikat, laeva- ja lennukihukke, üksindust, kaunist loodust ja ehedat Eesti elu. Suvised saared ja meri, talvine kalapüük, metsmaasikavälud ning militaarsaare Naissaare kaitserajatised. Dokumentaalfilmist "Viimsi saared" õhkub elujõudu.
Loode-Eestis alustati 2003. aastal Euroopa Liidu Life-Nature programmi raames ohustatud liikide elupaikade taastamise projektiga.
Dokumentaalfilm kahest Läänemere suuremast saarest: Saaremaast ja Gotlandist, nende lähedusest ja kaugusest. Filmis on terve galerii inimestest, kes on seotud ühe või teise saarega, nende maailmatunnetus ja seotus.
Kaheosalises dokumentaalfilmis "Tuulealused" vaetakse inimese ja looduse, looduskaitse ja talumehe keerulisi suhteid. Esimeses osas vaadeldakse talunike põlde rüüstavate laglehordidega seotud probleemistikku ning arutletakse omanikele tagastatud väikesaarte oleviku ja tuleviku üle.
Peeter Simmi sümbolistlik draama umbejooksnud abielust on valminud koostöös Soome filmitootjatega.
Film Osmussaarest
Ülevaade elust ja inimestest Ruhnu saarel.
Eesti Video märtsikuu videoringvaade “Eestimaa”
Peeter Toominga dokumentaalfilm Hiiumaa külaelu probleemidest ja saarel elavast kolmest "vana kooli" töömehest.
Veljo Käsperi viimaseks jäänud film on küpses eas inimeste armastuslugu, mis areneb väikesaarele lähetatud ehitusbrigaadi igapäevatöö taustal.
Draama soome-eesti kirjaniku Aino Kalda samanimelise, ajaloofaktidele toetuva proosaballaadi ainetel kõneleb dogmaatilise usu- ja elukäsituse vastuolust armastuse inimlikkusega.
Abruka saar ja tema inimesed.
Lindude pesitsusala Vaika saarel.
Nurgakivi panek Saaremaa kaitsjate ja vabastajate monumendile 17. septembril 1966.
Veljo Käsperi lavastatud draama Lilli Prometi samanimelise novelli järgi. Lüüriline ja visuaalselt nauditav armastuslugu käsitleb inimese üksildust ja suhteid religiooniga. Meespeaosas leedu filmistaar Juozas Budraitis.
Suvi Eestimaal.
Kaljo Kiisa režissööridebüüt põhineb Aadu Hindi 1943. aastal Jaroslavli tagalas kirjutatud samanimelisel jutustusel. Film kujutab kahe kaluripere traagilist saatust Teise maailmasõja ajal sakslaste okupeeritud Eesti väikesaarel.
Lambakasvatus Vormsi sovhoosis.
Tallinna Televisiooniateljee tehnikud seavad üles televisiooniantenni Suursaarel.