Kuidas leida tee koju, kui kõik sillad on põletatud?
Film räägib düsfunktsionaalsest paarist, Rainist ja Deeliast, kes ei ole endale õigeaegselt teadvustanud, et nende eesmärgid ja nägemused täisväärtuslikust elust on liikunud erinevatesse suundadesse.
Kui linnas tegutseb mõrtsukas, viskleb linn haiguse käes. On aeg kutsuda apteeker.
Andrus Kivirähki samanimelisel näidendil põhinev mängufilm on ootamatutest olukordadest ja koomilistest karakteritest tulvil komöödia. Naerutavate ja samas ka mõtlemapanevate sündmuste keerises, lähevad lootusetult segi pulmad ja peied ning põrkub eestlaste rahvuskonservatiivne maailmavaade liberaalsete euroopalike väärtustega.
Lühimängufilm „Toru töö“ räägib loo noorte seltskonnast, kes on läinud nädalavahetuseks maale vanaema kodu valvama, kuid seda, mis öösel juhtuma hakkab, ei oska keegi ette näha.
Kaspar Ainelo lühifilm kadunud koerast, kuritööst ja ohvritest.
Lauri Randla debüütfilm on komöödia ingeri-soome Tarkkinenide pere värvikast elust Eestis nõukaaja viimastel aastatel.
Kohusetundlik tütar Eeva sõidab Bogotásse, et leida ja päästa oma vend, kes on haihtunud sügaval Bogotá allmaailmas.
Ajalooline spioonipõnevik eesti luurajast, kes avastab mõrvarlikku nõukogude topeltagenti jahtides, et Punaarmee valmistub iga hetk Eestit ründama.
Filmioperaatori magistrandi Mattias Veermetsa lühimängufilm “Kaevik” räägib noore mehe pingetest kaitseväe ajateenistuses ja sellega kaasnevatest sekeldustest.
Lubades oma eksnaise uuele beebile ristiisaks hakata, tabab enesehaletsus Andrest tugevamini kui kunagi enne. Õnneks on kohal Mart ja Toomas ning suund võetakse tantralaagrisse.
Vargamäe uus ja järelandmatu peremees peab võitlema raske töö, kiusliku naabri ja omaenda tõekspidamistega, et oma söötis ja vilets maa viljakaks muuta. Ja et tõde ja õigus jumala poolt mahajäetud paigas jalule seada.
Režissöör Moonika Siimetsa esimene täispikk mängufilm, mis põhineb Leelo Tungla raamatutel "Seltsimees laps ja suured inimesed" ning "Samet ja saepuru ehk Seltsimees laps ja kirjatähed". Film räägib loo kuueaastasest Leelost, kelle ema Helmes saadetakse stalinistlike repressioonide käigus Siberi vangilaagrisse. Väike tüdruk püüab olla võimalikult hea laps, uskudes, et nii tuleb ema kiiremini tagasi.
Sulev Keeduse draama kolmes eri ajas kulgevas filminovellis, mille keskmes on naine ja tema vabadus otsustada ise oma saatuse üle.
Katrin Maimiku ja Andres Maimiku tragikomöödia pealesunnitud lähedusest, õnneotsingust ja andestamisest pakub naeru läbi pisarate ja pisaraid läbi naeru.
Ajaloodokumentaal vaatleb Balti riikide iseseisvuspüüdeid ja lääneriikide reaktsiooni nendele aastail 1989 – 1991.
Tõsielul põhinev propagandistlik põnevusfilm Lääne luure poolt värvatud väliseestlastest, kes saadetakse 1950ndate Nõukogude Eestisse diversiooniakte korraldama.