Ürgne ja unenäoline dokumentaalfilm loodusest ja loovusest.
Raivo Järvi loeb ette lapse kirja, mis saadetud uuest lastehaiglast Mustamäel.
Stockholmi Gröndali linnaosa lapsed. Saksamaa reisi algus.
Ema ja tütar otsivad koos vastust küsimusele, mis võiks olla Eesti nafta. Üks neist kasvatab nõgeseid, teine on tuntud youtuber.
Kuidas sai Eesti juurtega noormehest Allahi ustav teener?
Leiutaja, tänavakunstnik ja ettevõtja parandavad maailma sein seina haaval.
Filmiüliõpilase Teresa Väli lühimängufilm räägib armastusest ja sõprusest aja möödumisel.
Ketevan Urushadze lavastatud dokumentaal eakatest inimestest ja väikestest lastest.
Pöördeline suvi noore Salome elus, kes on karismaatilise Maria Akerblomi juhitud kinnise ususekti liige. Salome leiab end vastasseisust halastamatu Mariaga - naisega, kes on päästnud ta elu
Rivisammul isamaa eest marsivad nad vastu surematusele.
Hoogne lühifilm 90ndate lastest.
Me kõik tuleme lapsepõlvest.
Juba peaaegu 20 aastat korraldab üks väike Eesti linn suurt Ukraina-teemalist laata, mille üheks osaks on iludusvõistlus. Kuivõrd on ilu võrreldav ning kuidas mõista iluvõistluste fenomeni tänapäeval?
Mark Soosaare muusikaline dokk Kihnu laste elust kähku muutuvas maailmas.
Mõnikord on vaja saada väikseks, et kasvada suureks.
Eva veedab 1991. aasta pöördelised augustipäevad Tallinna paneelmajade vahel sõbrannadega mängides. Kui poliitiline olukord riigis muutub ärevaks, põrkab Eva hoovis kokku vene poisi Kiriga.
“Sõda” on lugu ühest “rahu” valvajast, kes missioonilt tulles ei saanud enam leppida siinsega, eluga hetke ja igaviku vahel. Filmitud Afganistanis ja Austraalias.
Hõbe Ilusa dokumentaalfilm portreteerib ühe maal elava perekonna hommikut Lõuna-Eestis.
Film vaatleb Adeli rehabilitatsioonikeskuse logopeedi Kadi argipäeva ning kolme teraapias käiva lapse jõupingutusi sõnadega hakkama saamisel.
Neli naist jagavad oma mõtteid ja ideid surma kohta.
Keskkonnaaktivist Dato Tšipašvili võitleb Gruusias hüdrojaama arenduse sadadesse miljonitesse eurodesse ulatuvate investeeringute vastu.
Keenia on koht, kus mobiiltelefonidega saab teha inimeste elu paremaks ja kus mobiilirakendus muudab maailma.
Myanmari haridusküsimusi lahkavas dokumentaalfilmis jälgitakse elu kahes koolis: väikeses külakoolis ja maailma suurimas kloostrikoolis.
Rain Rannu teekonnafilmi sugemetega komöödia ameerikalikust elulaadist põhineb Eesti tudengite tõestisündinud lugudel Ameerika Ühendriikides ukselt uksele raamatuid müües.
Vahur Laiapea on jäädvustanud eestlaste projekte Afganistanis ja sealsete inimeste elu.
Meediaüliõpilase Ella Välimäki eksperimentaalse lühidokumentaali fookuses on inimesed ja loomad.
Abhaasia eestlased oma kodumaal suvel 2014.
Meediüliõpilase Kadi Polli bakalaureusetööna valminud lastesaade ajas rändamisest ja huvitavate asjade tundmaõppimisest.
Filmtudengite Kalev Smidti, Jürgen Moori, Carolyn Niitla, Karel Otstaveli ja Sander Somma lühimängufilm räägib loo ühe mehe otsingutest müstilisel muinasajal.
Miriami hoovi tulnud kodutu koer võetakse pere juurde öömajale.
Režissöör Arbo Tammiksaar kolis perega aastaks vissarionlaste külla Siberisse, et jälgida usukommuuni igapäevaelu.
Film Eesti saamisest kosmoseriigiks, läbi tudengisatelliidi Estcube ehitamise ja taevasse läkitamise, mida saadavad korduvad ebaõnnestumised ja mõningad õnnestumised.
Dokumentaalfilm handi lastest ning nende mängudest ja maailmavaatest.
Rein Maran on jäädvustanud Virumaal Tammealusel põliseid hiietavasid ja rahvakalendri kombestikku, milles väljendub eestlastele omane loodusearmastus.
"Tosin küsimust Eesti kohta" räägib läbi 12 lavastusliku lühifilmi Eestist ja eestlastele omastest eripäradest. Lühifilm „Kas Eestis elavad jääkarud?“ jutustab sellest küsimusest inspireerituna loo 8-aastastest lastest, kes oma seiklusel metsaradadel satuvad jääkaru jälgedele.
Rocca al Mare Kooli valikaine õpilaste ühistööna valminud lühimängufilm on lugu kiusajast ja kiusatavast, kes kohtuvad juhuslikult täiskasvanueas ning asuvad ammust konflikti lahendama.
Meediaüliõpilase Marleen Mossi lühimängufilm jutustab loo väikesest poisist, kellel tuleb vahel käituda kui suur.
Meediaüliõpilase Kristina Amori lühidokumentaal pimeda mehe elust.
Vanamees ja tema tegemised. Vanamees ja Naabrimees üritavad lootusetult Naabritüdruku südant võita. See tekitab aga külas palju pahandust.
Audiovisuaalse Meedia üliõpilaste projekt Music Video kursuse raames.
Miriami sõber kana tahab tuulelohega lendama minna.
Sulev Keeduse dokumentaalportree Narva vene kogukonna eluheidikutest, põhjakihti vajunud noortest inimestest, kellel pole jõudu, lootust ega tahtmistki mülkast välja rabeleda.
Miriami väikevend jääb haigeks ja pälvib kogu ülejäänud pere tähelepanu.
Vene rahvusest lapsed õpivad eesti keelt – ühe Tallinna kooli keelekümblusklass aastatel 2001 – 2012.
Ain Mäeotsa tragikomöödia hasartmängumaailmast põhineb reaalselt aset leidnud sündmustel ja reaalsete inimeste kogemustel ning vaatleb mängu sõltlase vaatepunktist.
Filmiüliõpilane Tõnn Sikk räägib oma magistritööna valminud lühimängufilmis lastest ja nende sõprusest, aga ehk räägib ta rohkem isegi laste vanemate sõprusest.
Eesti-Šveitsi koostööna valminud dokumentaalfilm uurib regilaulu olemust Eesti maastike, inimeste ja nende laulude kaudu.
Afganistani Parwani provintsi Charikari linna tütarlastekooli õpilased ja nende emad jutustavad oma elu rõõmsad ja kurvad lood.
Portree tänavamuusikust Nadeždast, üheksa lapse emast, kelle laulud on tulvil armastust.
Kunstnik Minna Hindi õnneotsingud ristuvad Õnnepanga sooviga eesti inimesed õnnelikuks teha.